KRBY

Provadíme stavby vnitřních, venkovních a zahradních krbů všech typů od moderních až po stylové provedení. Taky smontujeme stavebnicové sestavy krbů. Rovněž dodáme jenom vložku s napojením na komín a s rozvody teplého vzduchu, obezdívku krbu si může zakazník provést sám.

U nás si taky můžete objednat  samostatnou vložku od firem : BeFhome, JOTUL, BANADOR, HAKR, STEKO, VK TEAM CZ, BEL FONTE, UNIFLAM, LAUDEL, KRATKI, AXIS, FONTE FLAMME, AQUAFLAM. 

Postup při zadání zakázky.

Pokud se zakazník rozhodne postavit krb, domluvíme si navštěvu na místě stavby, za učelem vyměření a posouzením možnosti stavby krbu a rozvodu teplého vzduchu v domě.

Po sepsaní požadavků zakazníka a údajů pro stavbu krbu, uděláme celkový finanční rozpočet. Po odsouhlašení rozpočtu zakazníkem, dohodneme termín stavby a podrobnější podmínky zakázky.

Stavba a materiál ve vnítřní vystavbě jsou učtovány s 10% DPH. 

 

U starších staveb domů jsou malé průměry nebo nevyhovujíci komíny, co pro správnou funkci krbu a bezpečnost nevyhovuje. Potom je nutné průměr komínu zvětčit a vyvložkovat na požadovanou hodnotu. Po dohodě zajistíme firmu, která úpravu provede. Zajišťujeme revize napojení krbu na komín a revize komínu.